Na světovém šampionátu salsy mezi profesionálními soutěžními páry (povětšinou z latinské Ameriky) jsme obsadili u poroty 7.místo a v diváckém hlasování (v publiku přes 1000 diváků) jsme získali 2.místo, čímž jsme si zajistili nominaci na příští rok. Soutěž se konala ve španělském Madridu 7.11.2014 v konkurenci šestnácti párů, kteří zde byli nominováni na základě předchozích úspěchů. Zároveň bychom chtěli poděkovat našim celoročním sponzorům, kteří nám poskytli finanční prostředky pro důkladnou přípravu během celého roku a pokrytí nákladů na soutěže. Děkujeme obvodu JIH-Ostrava, společnosti Sky Power Group a lékárně Apavar. Poděkování + finálová show.

Na pravidelně pořádané tradiční MG Dance Karibik párty v červnu 2014 navázal 1. ročník multižánrového taneční festivalu Ostrava – Dance for people, který se uskutečnil pod finanční záštitou Ostravy jako evropského města sportu pro rok 2014. Atmosféra byla vskutku fantastická a tančilo se oba dny do ranních hodin.

Zde malá ochutnávka:

  • Show – Jaroslav Kuneš, Jakub Mazůch, Michaela Gatěková
  • „Happy“ – tanec festivalu, který jsme tančili od března do června 2014 na všemožných akcích a roztančili Ostravu

Již tradičně se máte možnost zúčastnit námi pořádané „NEJVĚTŠÍ TANEČNÍ KARIBSKÉ PÁRTY V OSTRAVĚ“. Vždy v červnu a prosinci pro Vás připravujeme bohatý kvalitní program a organizujeme taneční animace a workshopy v podání skvělých rodilých kubánských tanečníků a profesionálních lektorů. V roce 2014 jsme poprvé zařadili také jarní MG Dance KARIBIK PARTY, která byla v celkovém pořadí již sedmá a povedla se opět náramně. Z videí a fotogalerií můžete alespoň částečně nasát atmosféru z jedinečné a velkolepé karibik party anebo se nechat inspirovat co příště na sebe. Věřte, stojí to za to!

Zde můžete shlédnout ukázky z jednotlivých párty:

Video záznam z celodenních workshopů – prosinec 2012.

MG Dance ve spolupráci s ostravskými tangeros a předními hudebními umělci a lektory Janáčkovy konzervatoře – Marcela Halmová a Jan Niederle – pořádají taneční workshopy, semináře a milongy (setkávání tanečníků a tančírny tanga argentina). Pozvání již několikrát přijal profesionální lektor a tanečník z Copacabany Emilson Bernardes da Silva (Brazílie).

1.workshopy a milonga červenec 2012
2.workshopy a milonga září 2012
workshopy tanga na KARIBIK PARTY prosinec 2012

Sedmdesátá léta nejsou nikomu cizí, proto jako večerní vsuvka na Vaše firemní večírky, svatby či jiné obdobné akce, jsou songy Jamese Browna, Sister Sledge, Boney M a dalších vždy velkým zpestřením a zapojí se všichni diváci. Případně to může vyvrcholit mini soutěží o krále sedmdesátých let. Zde můžete shlédnout sestřih našeho Live show z ostravského klubu Garage.

Ve dnech 5. – 7. 10.2012 se na brněnském výstavišti konal UNIKÁTNÍ TANEČNÍ FESTIVAL A VELETRH! TANEC VE VŠECH PODOBÁCH NA JEDNOM MÍSTĚ! Přehlídka nejlepších show, choreografií, taneční umělecké tvorby i tanečního sportu, široká nabídka všech produktů a služeb týkajících se tance. Jsme rádi, že jsme se účastnili této taneční události jako lektoři salsy a vážíme si plně obsazených workshopů.

Ukázka salsy – Show stage Dance Life Expo Brno

17.11.2012 v Chrasti u Chrudimě se Jakub Mazůch a Michaela Gatěková již potřetí stali Mistry ČR v salse pod Svazem Učitelů Tance. Zároveň se nám 3.11.2012 podařilo obhájit finále na Mistrovství Evropy a pátým místem z celkových 56 párů jsme se zařadili mezi špičku mezinárodní salsové soutěžní scény.

Video – FINÁLOVÁ SHOW

Na kvalitě a profesionalitě nám záleží. Proto Vám chceme nabízet jen TOP z našeho oboru. Učíme se od těch nejlepších a vy máte tu možnost také. Jak se nejlépe naučit kubánskou salsu, než od rodilého tanečníka přímo z Havany. Lekce můžete shlédnout zde.

19. listopadu 2011 se konalo MČR v salse, kde se nám podařilo obhájit titul MISTRŮ ČESKÉ REPUBLIKY V SALSE. Ve finále jsme se tentokrát prezentovali novou salsovou show, se kterou jsme se také probojovali do finále na Mistrovství světa jakožto první pár z ČR. Přípravy byly náročné, ovšem odměna o to krásnější!

Video – SHOW QUIMBARA

Dne 4. 2. 2012 se ve francouzském městě Paris-Courbevoie konala soutěž v latinskoamerických tancích, kde jsme si vytančili bronzovou příčku. V rámci večerního programu jsme předvedli naši finálovou show z mistrovství Evropy – ukázku žhavého kubánského tance salsa. Video můžete shlédnout zde.

K příležitosti večírku společnosti Dalkia jsme připravili speciální show ve stylu FRANCOUZSKÉHO KANKÁNU. Vystoupení se shledalo s velkým úspěchem, repríza show již proběhla také na Reprezentačním plese VŠB – TU v Ostravě.

Video – KANKÁN

Společně s Ivetou Vancákovou a Jaroslavem Kunešem jsme měli tu čest zúčastnit se koncertu světoznámé kubánské kapely Buena Vista Social Club, která má za sebou hvězdnou kariéru a jejich hudba je jeden velký zážitek oslovující jak mladší, tak starší generace. Speciálně pro tuto událost jsme s našimi přáteli, výbornými tanečníky, připravili show, jak jinak, než v rytmu salsy. Pyšnit se můžeme pochvalou přímo od členů kapely Buena Vista a ohromnou radostí a odměnou byl pro nás bouřlivý potlesk diváků. Atmosféra byla opravdu vynikající.

Shlédnout můžete ukázku speciální kruhové variace salsy – Rueda de Casino či show párové salsy.

Anketa

Viděli jste už divadelní představení DONAHA, kde účinkuje Jakub Mazůch?

Nahrávání ... Nahrávání ...
Kalendář
<< Čvn 2024 >>
PoÚtStČtSoNe
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

_Samolepka vrcholove´ sportovni´ centrum bez pozadi´

Horké novinky

MG Dance, z.s. - 2429