Naše kurzy jsou určeny všem věkovým skupinám, jednotlivcům, párům – stačí si vybrat. Snažíme se flexibilně vyhovět požadavkům našich tanečníků a poskytovat jim vždy něco navíc. Vyučujeme v Ostravě nově na ul. Mostárenská ve Vítkovicích v našem vlastním tanečním studiu MG Dance. U nás se naučíte kvalitně, zábavně a energicky prakticky všem klasickým i moderním tancům – SALSA, MERENGUE, BACHATA, SPOLEČENSKÉ LATINSKO-AMERICKÉ A STANDARDNÍ TANCE, KIZOMBA, STREETOVÉ TANCE. Máme pohodové a sympatické lektory s bohatými zkušenostmi a úspěchy. Některé tance se můžete naučit ve skupinových vedených lekcích, ale také individuálně. Např. SVATEBNÍ TANEC NA MÍRU, TANGO ARGENTINO a jiné specifické tance.


PŘIHLÁŠENÍ:

On-line registraci provedete přímo u vybraného kurzu, na který se chcete přihlásit, pomocí určeného formuláře. Zadáte své jméno a příjmení, uvedete kontaktní email, telefonní číslo a odešlete rezervaci (potvrzení rezervace Vám bude odesláno na uvedený email). Do pole komentář můžete uvést doplňující dotaz či požadavek k Vaší rezervaci.

Pokud se chcete zúčastnit nějaké lekce v kurzu jednorázově v průběhu již probíhajícího kurzu, informujte se prosím formou sms (tel. 773 944 234 nebo 732 426 957) nebo emailem (MGDance@seznam.cz). Přednost mají samozřejmě ti, kteří jsou do kurzu zapsáni regulérně přes formulář a mají uhrazeno kurzovné v plné výši. V případě kurzů LATINO F!T není vůbec žádný problém začít i v průběhu kurzu.

Přihlášení na jednotlivé taneční kurzy pro dospělé naleznete zde: Ostrava


CO NA SEBE:

Kvůli našim kurzům nemusíte hledat společenský oblek, kravatu nebo večerní šaty. Záleží na Vás, co si oblečete. Pohodlné oblečení, ve kterém se cítíte dobře a můžete se volně hýbat, je tou nejlepší volbou. Boty, které netlačí a ve kterých vydržíte hodinu tančit. Na kurzy pro jednotlivce Latino F!T doporučujeme spíše sportovní oděv a boty bez podpatku.

PLATBA KURZOVNÉHO:

Prosíme, kvůli velké obsazenosti zašlete převodem zálohu 1/2 z ceny kurzovného. V opačném případě je rezervace neplatná. Zbytek kurzovného uhradíte přímo na první lekci u lektora. Č.ú.: 2155876153/0800. (do poznámky k platbě uveďte své jméno, příjmení a „zkratku viz. daný kurz“)

POTVRZENÍ PRO ZAMĚSTNAVATELE NEBO POJIŠŤOVNU:

Zde si můžete stáhnout univerzální potvrzení o úhradě kurzovného, které si sami vyplníte, zašlete naskenované na mail mgdance@seznam.cz a my Vám jej po kontrole obratem orazítkované a podepsané pošleme zpět.

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE:

Nemáte partnera nebo Vám nevyhovuje čas kurzů? Nebo se chcete naučit např. jen jeden konkrétní tanec? Je libo salsa, samba, merengue, rumba, waltz, tango, slowfox, polka, charleston, cha-cha-cha nebo něco ze street dance…? Přijďte si zatančit přímo s našimi profesionálními tanečníky a lektory, kteří ochotně vyhoví Vašim přáním a přizpůsobí se Vašemu tanečnímu tempu. Budete si připadat jako ve filmu „Smím prosit“. Společně se domluvíte na čase, který Vám vyhovuje a pak už se jen necháte ladně vést po parketě za doprovodu okouzlující hudby.

Velký zájem je o svatební tance – vězte, že s námi nadchnete všechny svatebčany. Hlavně během lekcí s námi zažijete spoustu legrace a obohatíte si tak vaše společně strávené chvíle do svatby. Na první lekci si řekneme vaše představy, vybereme hudbu (dle potřeby profesionálně sestříháme) a postupně vytvoříme choreografii přesně pro vás. Ve finální den “D” už je to pak na vás.

Kontaktujte nás emailem na mgdance@seznam.cz nebo telefonicky na tel. 773 944 234.

Anketa

Viděli jste už divadelní představení DONAHA, kde účinkuje Jakub Mazůch?

Nahrávání ... Nahrávání ...
Kalendář
<< Dub 2024 >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

_Samolepka vrcholove´ sportovni´ centrum bez pozadi´

Horké novinky

MG Dance, z.s. - 2429