• TANEČNÍ KURZY PRO VEŘEJNOST

V Ostravě a okolí pořádáme taneční kurzy pro veřejnost, které jsou určeny všem věkovým skupinám. Rozpis tanečních kurzů naleznete na stránce taneční kurzy pod jednotlivými městy.

 

  • INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

Nemáte partnera nebo Vám nevyhovuje čas kurzů? Nebo se chcete naučit např. jen jeden konkrétní tanec? Je libo salsa, samba, merengue, rumba, waltz, tango, slowfox, polka, charleston, cha-cha-cha nebo něco ze street dance…? Přijďte si zatančit přímo s našimi profesionálními tanečníky a lektory, kteří ochotně vyhoví Vašim přáním a přizpůsobí se Vašemu tanečnímu tempu. Budete si připadat jako ve filmu „Smím prosit“. Společně se domluvíte na čase, který Vám vyhovuje a pak už se jen necháte ladně vést po parketě za doprovodu okouzlující hudby.

 

  • TANEČNÍ VYSTOUPENÍ

Pro příležitost oslav, večírků, plesů a podobných akcí nabízíme taneční vystoupení mnoha stylů tance a na přání klienta jsme schopni vytvořit taneční show přímo ve stylu daného večírku. Nabídku aktuálních tanečních show naleznete zde.

 

  • POUKAZ NA TANEČNÍ KURZY ČI LEKCE

Hledáte vhodný dárek pro přátele a známé? Darujte poukaz na taneční kurzy či lekce, který pro Vás zhotovíme dle Vašich přání. Poukaz můžete objednat přímo na našich stránkách pomocí odeslání určeného formuláře. Formulář pro objednávku dárkových poukazů naleznete zde.


Anketa

Viděli jste už divadelní představení DONAHA, kde účinkuje Jakub Mazůch?

Nahrávání ... Nahrávání ...
Kalendář
<< Čvc 2024 >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

_Samolepka vrcholove´ sportovni´ centrum bez pozadi´

Horké novinky

MG Dance, z.s. - 2429