Mnohokrát děkujeme všem zúčastněným i nezúčastněným, kteří na nás mysleli a tančili v duchu s námi. Jsme rádi, že nás podporujete, fandíte nám a my vám proto stále budeme dopřávat takové mega a hlavně kvalitní akce, které si zasloužíte.
Samozřejmě děkujeme firmě Oriflame, Akces, Hello, panu Podstavkovi za poskytnutí dárkových předmětů a poukazů do tomboly. Dětem MG Dance patří obrovské díky za píli a vytrvalost a za nádherně odtančenou Sambu de Janeiro a také za překrásnou výzdobu sálu, skupince roztleskávaček K-Cats z Kateřinic za skvělé show při zahájení plesu.

Dalimovi s Pavlou Novobilským vděčíme za pomoc při organizaci a realizaci těch nejmenších ale nejpodstatnějších maličkostí, které dělají ples plesem (a také za čerstvou mátu do Mojita).
Jaroslav Kuneš se své role moderátora zhostil skutečně na jedničku a my jsme neskutečně rádi, že naše pozvání opět přijal, bez něj by to nebyl ten správný MG Dance ples.
Patrick Ulman a Zdeněk Kremláček předvedli strhující show hodnou skutečných mistrů a nám je ctí s nimi spolupracovat. Jsou to správní kluci.
Barový tým – Zuzka Prokopová a Jura Kasanič – na jedničku.
Dj Speedi alias Petr Poloprutský – lepší jak celá kapela.
Pomocný tým – Dalibor Janás a Zuzka Janásová – k nezaplacení.

V neposlední řadě děkujeme za pomoc našim rodinným týmům Gatěků a Mazůchů se zajištěním delikátní kuchyně, na kterou by ani Pohlreich „neměl slov“. Byl to překrásný večer plný tance, spektakulárních show, zábavných soutěží, skvělé taneční hudby. No prostě už se těšíme na další ročník. Po letošních zkušenostech bychom už možná mohli vypsat rezervace na příští rok 2014 – opět v půli května.

FOTOGALERIE ZDE

FOTO Z WORKSHOPU

Kuba & Míša

Anketa

Sledují Vaše děti taneční pořad RYTMIX na Déčku v České televizi?

Nahrávání ... Nahrávání ...
Kalendář
<< Čvn 2024 >>
PoÚtStČtSoNe
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

_Samolepka vrcholove´ sportovni´ centrum bez pozadi´

Horké novinky

MG Dance, z.s. - 2429