Kdy: 24.9.2023 - 26.11.2023, 18:15 - 19:30
Kde: Mostárenská, Mostárenská 48 - Ostrava – Vítkovice
Cena za celý kurz je 2 400 Kč/10 lekcí/os. (1 lekce = 75 min)
Cena za jednorázový vstup je 300 Kč/os.
Kurz probíhá pravidelně každou neděli od 18:15 – 19:45 v zrcadlovém sále studia MG Dance na ulici Mostárenská 48, Ostrava – Vítkovice. Kurz je určen pro páry – začátečníky.
Na programu budou jednoduché základní kroky a pohybové variace do tance salsa. Partneři se naučí, jak jednoduše se dá vést při tomto tanci partnerka – naučíme se tedy základní figury i volnou improvizaci. Hodiny budou doprovázet také základy dalších karibských tanců (bachata, merengue).
Lektoři: Dalibor, Zuzana a Kristýna Kiki Janásovi
Co na sebe: Doporučujeme pohodlné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Salsa je moderní tanec spíše do baru a klubů (i když se dnes hojně řadí na plesy; určitě není potřeba formální oblečení). Pro dámy klidně boty bez podpatků.
Platba: z důvodu omezené kapacity a vysokého zájmu o kurzy MG Dance požadujeme nevratnou zálohu 1/2 z ceny kurzovného předem na účet: 2155876153/0800 (do poznámky k platbě uveďte své jméno, příjmení a zkratku “SAL-ZAČ-PODZIM”). V opačném případě je rezervace neplatná. Zbytek kurzovného uhradíte pak na první lekci přímo u lektora.